Upozornění: TeRush designy na přání nedělá!
Dne 6.4. náš lbog navšívilo 189 lidí! :)
Hlasuj pro nás ve FINÁLE,tady prosím! :(
2. kolo SONB zde

Ostatní

Vlog 03 | Povahy..

9. dubna 2014 v 15:21 | TeRush
Ahoj :)
Na svém kanálu mám zase nové video, takže kdo ho chce vidět a nebo se nudí tak odkaz máte dole :) Děkuji všem za podporu, sledovanost a odběry:) Vážím se toho♥

Odcházím

16. prosince 2013 v 19:05 | Adushka
Ahoj strašně moc bych se chtěla omluvit , že jsem nepřidávala , ale poslední dobou vůbec nemám čas a na blog jsme si vůbec nevzpoměla . Ve škole toho mám hodně , jelikož mi hodně záleží na známkách , protože jdu na střední tak se skoro přád učim . Asi vás toto vůbec nezajímá a nechci to nějak prodlužovat , ale chtěla bych vám říct , že končím . Důvodem je , že nestíhám tu školu a o holky se už vůbec nezajímám . Vůbec o nich teďka nic nevím . Už jsem z nich vyrostla . Takže bych se s váma chtěla rozloučit s tady s tím úžasným blogem je mi to fakt líto .

- Mám doma ještě nějaké vyvolané fotky holek a nechci je a vyhazovat je nechci tak jestli by někdo chtěl nějakou vyvolanou fotku tak mi určitě napište na email adapraskovaa@seznam.cz určitě bych se s váma domluvila . Bylo by to i levně , protože už se toho potřebuji zbavit .

JELIKOŽ NEVÍM JESTLI MĚ NAJDETE JEŠTĚ NA NĚJAKÝM BLOGU O 5A TAK BYCH VÁM CHTĚLA POPŘÁT HODNĚ ÚSPĚCHŮ , VE ŠKOLE ATD. A KRÁSNÉ VÁNOCE :) .

Žiju! :DD

12. srpna 2013 v 11:30 | Lindovka=)
Ahoj... :D
Tak lidi.... ozývám se vám po HODNĚ dlouhé době. Upřímě? Blog mně nebaví... alespoň,ted' o prázdninách.... Kdo kouká na MS v atletice? Nejlepší! :D Dneska půjdu možná ven... uvidím.. ;) Tak jsem vám chtěla říct,že na blog asi o prázdninách kašlu. ;D Je to hnusný že to takhle píšu,ale je to ta. ;) Promiň TeRush.. Ale o šk. roce začnu přidávat normálně. ;) Poslední týden v srpnu mám soustředění... přednastavovat asi nebudu. ;)

Památník 5Angels! :O

9. srpna 2013 v 12:12 | TeRush
Ahojky :)
Furt sleduju koncerty v Jížních Čechách, ale zatím tam byla jen LHŠ, ale ta byla celkem daleko takže nic. Aspoň ty Budějky by mohli být a nebo Jihlava, která se zrušila :( No nic jdem k nadpisu. Zašla jsem do papírnictví poblíž našeho městaa ve městě Dačice a jdu kolem regálu a co neuvidim ---> Památník 5A. Asi si řeknete "Na co jí to bude?". No tak za 1. Moc mi nešlo, že tam jsou 5A, ale i trochu jo. Za 2. Nevadí mi, že je tam Míša, právě, že naopak jsem ráda. Za 3. Mám to spíš jako zápisník i památním, protože svůj předešlý nemužu najít už asi 2 roky :( Mám tam třeba kresby z roku 2004, ach jo..KONEC kecům tady je fotka :) Máte někdo uplně stejný?

Odjíždím na TC!! ;)

20. července 2013 v 12:00 | Natý
Ahoj,
takže dneska Vám odjedu na Talent Camp.. Už se docela těším,ale taky jsem docela nervózní ze všech těch lidí :D:D.. Ale to snad nějak překousnu :P.. Zase Vám možná budu přidávat,protože tam můžem mít: PC,IPAD,MP3-MP4,nabíječky :D:D tábor jak prase vám řeknu :D.. Budu tam 14 dní,a na každej druhej den máte přednastavenej článek jop? :3 To vám musí stačit,protože jsou prázdniny!! :)

Odjíždím :')

28. června 2013 v 12:48 | Natý
Ahoj :')
Tak Vám na týden odjíždím :D.. Do Itálie & Benátek :)).. Dneska v 8 hod.večer vyrážíme,a zítra už se koupeme v moři :3.. ááááá!:D :******* Taky někam jedete? ;o) S článkama to bude tak,že Vám přednastavím jenom pár článků :') Tak zatím papa :*
by terush:)

Velkáá omluva!!

26. června 2013 v 15:31 | Natý
Ahoj :3*..
Tákže.. moc se Vám omlouvám za mou neaktivitu ://.. Nechtělo se mi,a jednou nám nešel net,a ostatní :D.. Takže chápete ne? :PP.. A v sobotu už se budu čachtat v moříku :** :3 áááááá!!!! .. Jedu do Itálie - už v pátek vyrážíme,takže Vám na každý den přednastavím aspoň 2 články :').. A doufám že se Vám líbí fotka kterou přikládám O:) :3*.. Swagerky Angee & Vendy v Letňanech :') <3333

Uvolňovačka ;)

4. května 2013 v 13:07 | Lindovka =)
Ahoj. :))
Nevěděla jsme co přidat, tak přidávám uvolňovačku. :))

Je tam MIX fotek z koncertů i muzikálu. ;)

1 člověk= 1 fotka!


Napište:
1. Číslo fotky
2. Přezdívku/Blog

1. - Z muzikálu
2.- Z muzikálu-
3.- Z Písecké Brány
4.- Ze Kbel
5.- Z muzikálu-
6.- Z muzikálu
7.- ZOO Praha
8.- ZOO Praha
9.- ZOO Praha

UZAVŘENO ;)

Bez -_____________- :3 <3

15. dubna 2013 v 16:30 | TeRush
Bez nadpisu :DD
No prostě je hezky, ale já měla do půl 3 škola takže jsem ani ne hoďku na PC a jdu se hned šprtat! :/ Momentálně se nudim, tak se jdu učit Příraz :33 Nevím co přidávat --> Pro Belieberky něco v CČ !! :OOO

Za 10 komentů fotka od Natý s "T"

13. dubna 2013 v 10:59 | TeRush
Za 10 komentů sem dám fotku od Natý Angee s "T" pro mě :)*
JInak dneska je krásně, šla bych ven ale není ským :// Kdo se hlásí, tak přijeďte :DD

>NOT COPY<
 
 

Reklama