Upozornění: TeRush designy na přání nedělá!
Dne 6.4. náš lbog navšívilo 189 lidí! :)
Hlasuj pro nás ve FINÁLE,tady prosím! :(
2. kolo SONB zde

Blog

Ahoooooj! Já žiju! :33

30. října 2013 v 16:28 | Lindovka=)
Ahojté lidičky!:D :))
Chtěla sem se vám ozvat protože má aktivita je pod bodem mrazu.. -___- Moc se vám omlouvám,ale blogování o holkách mě už opravdu nebaví! :/ Proto nebudu asi moc aktivní.. když bude potřeba něco přidám,ale abych přidávala každý dne,nebo dokonce týden...to asi ne. ;) Omlouvám se,ale od blogů o 5Angels si dávám chvilku pauzu. S kámoškou rozjedeme autorský blog,ale to je asi tak vše no..;) Takže pá.. :))*

Zrušit FANS? - Toť to je otázka.

31. července 2013 v 12:23 | TeRush
Vím, že furt jen píšu píšu a píšu, ale tohle je duležité :D..
Přemýšlela jsem nad tím 'zrušit' FANS, protože to ani nějak nepoužíváme, ani nevím kde je Obchůdek (:D). Nevím ani na co ty FANS jsou. Jen na to, že sbíráte body a za ty body si něco 'koupíte' a stejně je Vám to na nic? Aha. Asi ho fakt zruším, nemá to cenu :')

Není čas, ale snažím se! :')

28. července 2013 v 19:50 | TeRush
Všimli jste si, že blog není moc aktivní už od Pátka to, protože není čas a vůbec na blog nemyslím, mám jiný aktivity, který provozovat ve šk. roce moct už nebudu :/ Musíte to chápat, já nejsem ta, která sedí celý den u PC a přemýšlí co přidat na blog né opravdu nejsem. To samý na FB stránce ;) Promiňte!


Avatar by: ME | Copy with zdroj
Prosím koukněte na tohle video je to můj kamarád :) Díky :3

Grey photo + Pár slov :)

19. července 2013 v 13:20 | TeRush
Ahoj :)
Takže jsem doma :D Ano v Úterý jedu za babičkou a vrátím se až ve Črtrtek takže 2 dny zase. Chci poděkovat všem holkám co tu přidávají, že se o blog starají a tak. Bez nich by byl blog už uplně dole :) V Chorvatsku to bylo legendární <3 Poznala jsem nejkrásnější kluky <3 ASi jsem se zamilovala :D Přidávám fotku Angg z Instagramu <33 Nejkrásnější :-*

Chcete sem fotku toho klučiny z Chorvatska?:33

Jedu na tábor. ))

5. července 2013 v 18:25 | Lindovka =)

Ahoj. :))
Zítra odjíždím na tábor, bude tam Míša Exlová, Monča Š. (Monísek), Magie, kámoška ze třídy, Magda... prostě moc lidí a fandílků! Moc se tam těším. :)) Nebojte, na vás jsem se nevyprdla.... :P Na každý den máte přednastavený článek... ;)

Vysvětlení..

24. dubna 2013 v 21:31 | TeRush
Čau,
Chci napsat několik řádků o tom co se to semnou děje.
>>> Blogování <<<
Hodně náročný téma. Jo mohli jste si všimnout, že už mě to nebere jako předtím. Jasně byla zima, ven jsem nechodila, ale teď?! Je krásně a já jako fakt "sorry", ale nebudu zalezla doma u PC jako někteří z Vás. Tím nenarážím na fandílky a ostatní. Hrozně mě štve, že tento blog jde jakože "dolů" a propadá slávě. nevím čím to je, jak to bude dál uvidíme. Ale oznamuji předem, že si dávám minimálně na 5-7 dní pauzu, takže Lindovka s Terkovkou (která nepřidává) to tu bude muset zvládnou! :( Nechci je v tom samotné nechat, ale pauzu to u mě vážně potřebuje. Na PC se dostanu buď jen ve škole potajý a to fakt nepřidám na blog, nebo odpoledne jen fakt na skok a potom jdu ven a nebo až teď večer, tak potom kdo to má stíhat.


Všechno nejlepší TeRush! :))

19. dubna 2013 v 16:21 | Lindovka =)
Ahoj. :))
Možní víte že dneska má TeRush narozky! :)) Vyrobila jsem jí přáníčko,nepovedlo se mi,ale snad udělá radost. ;)


Povinně Terce popřát! ;D

Dotazník blogu | Vaše názory

18. dubna 2013 v 14:08 | Admins
| Dotazník blogu |
___


1. Líbí se Ti blog?
2. Co byj si změnila?
3. Jste radí, že tu je Ammy a Lindovka =)?
4. Kdo si myslíte, že nejvíce přidává?
5. Jste spokojeni s Adminkou a Spoluadminkami?
6. Co chcete více přidávat?

___

ADMINS

Dne 6.4. to bylo..

11. dubna 2013 v 14:01 | TeRush
Čáuky:)
No asi nevíte o co jde, ale 6.4. 2013 to bylo přesně rok od toho, že náš blog navšívilo neuvěřitelných 182 lidí! :) Zatím tento rekord jsme nepřesáhli, ale já věřím a doufám, že jednoho dne to dáte!! ;* TeRush

2. Vyhlášení spolumajitelky!

6. dubna 2013 v 21:25 | TeRush
2.
Takže asi na FB blogu jste mohli číst, že Domča končí s blogováním, to znamená, že i tady na blogu :/ Byla tu opravdu krátce a to mě hrozně štve :( Ale co už. Rozhodla jsem se tentokrát pro 2 Spolumajitelky, protože vím, že jedna nestačí. Takže v CČ.
 
 

Reklama